Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Вступ-2022: як підтвердити участь в основній сесії національного мультипредметного тесту

20 Травня 2022, 12:30

Підтвердження участі в основній сесії національного мультипредметного тесту (НМТ) проходитиме у 2 етапи: з 20 травня до 7 червня та з 21 червня до 7 липня 2022 року. Для цього потрібно заповнити форму, розміщену на інформаційній сторінці у вкладці «Підтвердження участі в НМТ». Про це повідомляє пресслужба Міністерства освіти і науки України.

Як підтвердити участь у НМТ?
Для цього треба у формі, розміщеній на інформаційній сторінці у вкладці «Підтвердження участі в НМТ» до 7 червня включно:

  • вибрати із запропонованого переліку спочатку країну чи регіон України, потім населений пункт, у якому або поблизу якого учасник планує перебувати в період основної сесії тестування (18 липня – 4 серпня 2022 року);
  • зазначити своє прізвище та ім’я;
  •  обчислити і правильно ввести результат у відповідну комірку, натиснути на кнопку «Взяти участь у НМТ».

Після цих дій на сторінці з’явиться повідомлення, що учасник успішно пройшов перший етап підтвердження участі в НМТ.

З 21 червня до 7 липня цього року потрібно буде обов’язково пройти другий етап, під час якого учасник має остаточно визначитися з вибором міста/країни. Для цього на інформаційній сторінці потрібно буде вказати назву населеного пункту, де випускник хоче пройти тестування.

Тільки після проходження двох етапів підтвердження участі в НМТ з 12 липня 2022 року учасник зможе завантажити із розділу «Місце проведення» запрошення-перепустку, де буде зазначено дату, час і місце складання НМТ.

У відомстві зазначили, що випускники, які з 20 травня до 7 червня 2022 року не матимуть змоги підтвердити своєї участі в НМТ, не зможуть узяти участь в основній сесії тестування.

Зазначимо, що охочі, які не зможуть вчасно створити реєстраційну картку для участі у НМТ, матимуть можливість це зробити в електронному кабінеті з 10 до 20 червня для участі в додатковій сесії тестування. Їм потрібно буде 8–12 липня обов’язково підтвердити на своїй Інформаційній сторінці бажання проходити НМТ під час додаткової сесії.

Ті ж, хто не зможе прибути до тимчасових екзаменаційних центрів під час основної сесії, зможуть пройти тестування під час додаткової або спеціальної сесій. Для цього потрібно подати заявку 1 – 10 серпня – для участі в додатковій сесії, 1–7 вересня – для участі у спеціальній сесії.

Нагадаємо, в Україні затвердили календарний план організації та проведення у 2022 році національного мультипредметного тесту (НМТ), який цьогоріч замінить ЗНО для вступу до навчальних закладів вищої освіти.