Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Як бронювати працівників під час воєнного стану?

19 Травня 2022, 19:30

Цей порядок визначено у Постанові № 194 від 03 березня 2022 р. «Деякі питання бронювання військовозобов’язаних в умовах правового режиму воєнного стану».

Нею передбачено резервування військовозобов’язаних за органами державної влади, іншими державними органами, а також підприємствами, установами, організаціями, які задовольняють потреби ЗСУ, інших військових формувань та населення.

До Міністерства економіки у затвердженій формі та з відповідним обґрунтуванням подаються погоджені Міноборони пропозиції щодо цієї категорії військовозобов’язаних у відповідних сферах управління, галузях національної економіки, на підприємствах, в установах та організаціях.

Протягом одного робочого дня Мінекономіки приймає відповідне рішення та надсилає його копію Міноборони та іншим зацікавленим органам.

Бронювання працівника можливе лише за умови, якщо подана пропозиція матиме достатнє обґрунтування щодо необхідності перебування працівника на робочому місці і виконання своїх посадових обов’язків.

Відстрочку від призову анулюють у наступних випадках:

  • по закінченню терміну її дії;
  • по завершенню виконання або після скасування завдання підприємству щодо задоволення потреб Збройних Сил, інших військових формувань, населення;
  • після ліквідації органу державної влади, іншого державного органу, підприємства, установи, організації;
  • після звільнення військовозобов’язаного.