Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Окупанти змушують батьків на ТОТ прийняти зміни в освітньому процесі їхніх дітей

13 Червня 2023, 11:57

На тимчасово окупованих територіях Запорізької області колаборанти з підконтрольних окупантам «закладів середньої освіти» чинять тиск на батьків учнів з метою обов’язкової реєстрації на російській освітній платформі «сферум». Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Центр національного спротиву.

Зазначається, що особливістю такого задуму є те, що користуватися згаданою платформою можна лише за наявності облікового запису у соціальній мережі «Вконтакте».

«Фактично ця російська «освітня» інтернет-платформа призначена для проведення дистанційного навчання з доступом до так званих навчальних матеріалів, які вже затверджені окупаційним міністерством освіти. Це черговий крок з боку окупантів стосовно намагання переорієнтувати освітній процес під свій лад», – наголосили у Центрі національного спротиву.

Також там підкреслили, що за наявною інформацією станом на поточний місяць переважна більшість батьків не пройшли та не мають наміру проходити реєстрацію на вказаній платформі. Люди не сприймають ворожі стандарти, особливо ті, які стосуються змін в освітньому процесі.

Нагадаємо, що на Луганщині ворог пришвидшив «медичні обстеження» дітей, щоб відправити їх до рф на «оздоровлення».