Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Посольство Швейцарії відновлює роботу в Києві

19 Травня 2022, 14:43

Через два з половиною місяці після тимчасового закриття, Швейцарія знову відкриває посольство в українській столиці. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Міністерство закордонних справ Швейцарії.

На першому етапі до Києва повернеться лише посол Клод Вільд із командою з чотирьох співробітників. До української столиці ті прибудуть упродовж наступних кількох днів.

«Під час першого етапу посол Клод Вільд повернеться із командою з чотирьох співробітників МЗС. У посольстві Швейцарії продовжать роботу українські працівники», – зазначається в заяві.

У заяві також йдеться, що фізична присутність посла Швейцарії та його команди в Києві сприятиме контакту з українською владою. Також це дуже важливо з огляду на Конференцію з відновлення України, яка відбудеться у швейцарському Лугано 4 – 5 липня.

Окрім цього, у швейцарському посольстві продовжить роботу і місцевий український персонал.

Як зазначається на сайті міністерства, найближчими тижнями працівники посольства почнуть роботу над координацією проєктів реконструкції, розвитку й гуманітарної допомоги, а також надання послуг й висвітлення ситуації в Україні у ЗМІ.

Посольство Швейцарії в Києві закрили з міркувань безпеки 28 лютого. Відтоді свої послуги воно надає із Берна, Кишинева і Бухареста.

Нагадаємо, що напередодні в Києві відновило роботу посольство США. А сьогодні до столиці повернулася посол Фінляндії. Представництво потроху відновлює діяльність, однак в обмеженому режимі.