Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Росіяни готують до евакуації окупаційні адміністрації на півночі Криму

11 Червня 2023, 20:25

Окупанти розпочали евакуаційні заходи у північних районах тимчасово окупованого Криму. Вони спонукають населення до переміщення та готують викрадення матеріально-культурних цінностей. Про це повідомляє Центр національного супротиву, передає РеІнформ з посиланнямна Мінреінтеграції.

Окупаційним адміністраціям були віддані накази формувати списки населення на примусову «евакуацію» вглиб півострова або на територію рф. Відповідна підготовка вже відбулась у м. Армянськ.

Першочергово вивозитимуть представників окупаційних адміністрацій, їхні сім’ї, техніку та документи. Водночас росіяни складають списки матеріально-культурних цінностей, які вони планують викрасти до рф.

Зі свого боку в Мінреінтеграції наголошують, що  Україна готується деокупавати всі свої території, в тому числі Крим.  Після звільнення на територію півострова повернеться законна українська влада. Всі причетні до діяльності окупаційних адміністрацій та розкрадання матеріально-культурних цінностей будуть виявлені та притягнені до відповідальності.

Нагадаємо, кримськотатарська мова має всі перспективи для розвитку в Україні.

МІТКИ