Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Міжнародний саміт «Україна — Життя. Гідність. Перемога» у Києві

10 Червня 2023, 10:44

В Києві триває Міжнародний саміт «Україна — Життя. Гідність. Перемога». Він має на меті обговорити нагальні питання сімейної політики, захисту життя і дітей, а також підтримки батьківства та материнства. Цей саміт став відповіддю на серйозну демографічну кризу, з якою стикається Україна внаслідок тривалої війни. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на Слово про слово.

Організатори та учасники саміту об’єдналися з метою розробити спільний план дій для захисту сімей і дітей, оскільки це питання безпосередньо впливає на національну безпеку. Захист сімейної політики, забезпечення безпеки життя та добробуту дітей стали головними пріоритетами цього саміту.

Міжнародний саміт «Україна — Життя. Гідність. Перемога» є важливою подією, що ставить на порядок денний найактуальніші питання національної безпеки. Організатори вірять, що спільний план дій, розроблений під час саміту, допоможе забезпечити майбутнє України, де діти зможуть народитися та зрости в безпеці й добробуті. Виклики перед країною великі, але об’єднання та спільні кроки на шляху до перемоги дадуть змогу подолати будь-які перешкоди й забезпечити яскраве майбутнє для українського народу.

Нагадаємо, у Варшаві відбувся благодійний бізнес-форум Be brave like Ukraine.

Фото: Слово про слово

МІТКИ