Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Колишньому депутату облради повідомили про підозру через недостовірне декларування

8 Червня 2023, 12:04

Екс-депутат Київської обласної ради був звинувачений у недекларуванні майна на суму приблизно 27 млн гривень за 2020 рік. Ця підозра базується на обґрунтованому висновку, зробленому Національним агентством з питань запобігання корупції (НАЗК) після повної перевірки декларації. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на НАЗК.

Під час перевірки декларації було встановлено, що колишній депутат Київської обласної ради не вказав інформацію про особу, з якою він спільно проживав, хоча вони не були у шлюбі, а також про майно, яке належало цій особі, але яким він володів.

Серед незадекларованих активів було виявлено будинок загальною площею 430 квадратних метрів та майже 2 гектари землі під Києвом. Крім того, посадовець не вказав інформацію про наявність автомобіля Toyota Prado, вантажного автомобіля DAF та грошових коштів на банківських рахунках, що належать його співмешканці.

НАБУ і САП повідомили експосадовцю про підозру. Його дії кваліфіковано за ч. 2 ст. 366-2 Кримінального кодексу України (декларування недостовірної інформації).

Раніше ми повідомляли, що депутатку Київської міськради підозрюють у недекларуванні статків на понад 63 млн грн.

Фото: Depositphotos