Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У п’ятірці лідерів серед регіонів за працевлаштуванням ВПО – Полтавщина

6 Червня 2023, 12:09

Полтавщина – у п’ятірці лідерів серед регіонів за працевлаштуванням ВПО. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОВА.

«З початку повномасштабного вторгнення рф в Україну на Полтавщині отримали роботу 3786 вимушених переселенців. Також брали участь у проєкті «Армія відновлення». Ще 43 особи з числа ВПО отримали мікрогранти на створення або розвиток власного бізнесу в межах проєкту «єРобота». Хочу наголосити, що на Полтавщині робота є. Ми працювали з громадами щодо визначення вакансій, які є у муніципалітетах. Їх передали до Центру зайнятості, щоб ВПО мали можливість ознайомитися з вакансіями у різних громадах», – зазначив заступник начальника Полтавської ОВА Олексій Бруслик.

Крім цього він зауважив, що також важливо інтегрувати внутрішньо переміщених осіб у життя громад. Наразі в Кременчуцькій та Миргородській РВА, а також у 16 громадах вже створені відповідні ради або інші консультативно-дорадчі органи ВПО. Переселенці нарівні з місцевими жителями беруть участь у процесі прийняття рішень.

Нагадаємо, компенсацію витрат за працевлаштування ВПО вже отримали майже 400 роботодавців Прикарпаття.

Фото: Depositphotos