Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

За тиждень українські піротехніки обстежили майже 20 тисяч га сільськогосподарських земель

6 Червня 2023, 11:29

Минулого тижня українські піротехніки встановили абсолютний рекорд щодо обстеження земель сільськогосподарського призначення. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Урядовий портал.

Підрозділи ДСНС, Міністерства оборони, Державної служби спеціального транспорту та приватні оператори протимінної діяльності успішно обстежили 19 485 гектарів земель, які потребують першочергового обстеження та, при необхідності, розмінування.

«Маємо чудову новину. За один лише минулий тиждень фахівці з розмінування обстежили близько 20 тисяч гектарів земель сільгосппризначення. Це дуже потужне досягнення: темпи обстеження зросли в рази у порівнянні з попередніми періодами. Розмінування територій, на яких виявлено вибухові предмети, поки обходиться без рекордів. Суттєвого прискорення тут зможемо досягти з надходженням до України відповідної техніки. Над цим ми зараз дуже активно працюємо з партнерами. Однак, добре вже те, що ці роботи тривають у стабільному темпі», – зазначила міністр економіки України Юлія Свириденко.

За даними ОВА, найбільші площі земель були обстежені минулого тижня у Харківській області – 14 855 гектарів. У Миколаївській та Херсонській областях також було обстежено понад 2 тисячі гектарів кожна.

Раніше ми розповідали, що рятувальники вже розмінували майже 88 тисяч гектарів території України.

Фото: Depositphotos