Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

В Україні ініціювали проєкт для дітей, які потребують особливої уваги

6 Червня 2023, 7:57

Днями в Україні запустили експериментальний проєкт «Монетизація дитячого оздоровлення за принципом «гроші ходять за дитиною». Він орієнтований на дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на прес-службу Вінницької обласної державної адміністрації.

У межах ініціативи введено новий механізм надання послуг з оздоровлення та відпочинку. Тепер сім’ї, які мають право на пільги, отримуватимуть кошти та самостійно обиратимуть оздоровчий заклад, де їхня дитина буде відпочивати.

Цього року право отримати кошти на придбання путівки має один з батьків дитини, що виховується в малозабезпеченій сім’ї та належить до таких категорій, як дитина з інвалідністю або дитина із багатодітної сім’ї.

При цьому, місце проживання такої дитини має бути зареєстровано на території Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Київської, Луганської, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської та Чернігівської областей.

Сaмостійно перевірити, чи вaшa родинa є в переліку отримувaчів коштів нa оздоровлення, можнa зa посилaнням.

8 оздоровчих закладів, які розташовані в Кaрпaтському регіоні, вже приєднaлися до учaсті в експериментaльному проєкті. Втім їхній перелік  постійно розширюється.

Раніше ми повідомляли, що у Полтаві для дітей і молоді створили Цифровий освітній центр.

Фото: Depositphotos

МІТКИ