Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Тернопільщині з’явиться хаб, де навчатимуть готувати корисні страви

5 Червня 2023, 10:56

Тернопільщина увійшла в трійку пілотних областей проєкту Першої леді School Chef’s Training Hubs Development. Реформа передбачає зміну шкільного меню. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на допис голови Тернопільської ОДА Володимира Труша.

«Якісне харчування – важливий пріоритет для галузі освіти. Страви мають бути корисними, поживними та смачними.  Для цього нам потрібні кухарі, які знають усе про корисне харчування для дітей та вміють дещо більше й можуть передати ці знання і вміння далі – для загального розвитку та успіху», – зазначив Володимир Труш.

Завдяки ініціативі Олени Зеленської, у Державному професійно-технічному навчальному закладі «Бориспільський професійний ліцей» пройшли навчання 500 осіб: кухарі, медичні сестри з дієтичного харчування, відповідальні за організацію харчування у школах.

Незабаром такий кулінарний хаб буде і в Тернопільський області.

«Тернопільщина серед трьох областей, де планують випустити 60 майстрів професійно-технічної освіти із сучасними навичками та використати ці хаби як місце навчання для існуючих кухарів», – резюмував очільник області.

Раніше ми розповідали, що Перша леді презентувала курс для реабілітації поранених.

Фото: Володимир Труш/Telegram