Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

55 громад з 5 областей отримають техніку для відновлення надання адміністративних послуг

4 Червня 2023, 17:57

55 деокупованих і постраждалих громад з Дніпропетровської, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської областей отримають техніку для відновлення надання послуг і роботи ЦНАП від шведсько-українського проєкту PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні». Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на газету «Урядовий кур’єр».

Кризова підтримка включає комп’ютери, ноутбуки, джерела безперебійного живлення, багатофункціональні офісні пристрої, мобільні валізи для надання послуг. Сума тендерної закупівлі майже 9 мільйонів гривень.

Громади подавали заявки на їх отримання через відкриту форму на сайті PROSTO. Окрім матеріальної, громади також отримують інституційну та навчальну підтримку за необхідними їм напрямами.

Більше 2,6 мільйона мешканців проживали у громадах, які отримують кризову допомогу від шведського проєкту в рамках цієї хвилі, до повномасштабного вторгнення. Загалом майже 100 постраждалих громад отримують комплексну підтримку PROSTO по відновленню роботи ЦНАП та наданню державних послуг мешканцям.

Нагадаємо, фінансова підтримка мешканців ДОТ триває: вже виплачено 27 млн грн від МКЧХ та 3,2 млн грн від МОМ.

Фото: з відкритих джерел

МІТКИ