Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

ПРООН оголошує грантовий конкурс для громадських організацій, які протидіють дезінформації в умовах війни

4 Червня 2023, 13:05

Програма розвитку ООН оголошує грантовий конкурс для громадських організацій, які протидіють дезінформації та розвивають медіаграмотність в умовах війни. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на сайт ПРООН.

Конкурс має на меті залучити організації громадянського суспільства до реагування на кризову ситуацію, спричинену війною, шляхом посилення потенціалу населення у протидії дезінформації та розвитку навичок медіаграмотності серед населення.

Особливий акцент ініціатори програми роблять на вразливих групах населення в Україні, включаючи ВПО та людей, які проживають на звільнених територіях.

Участь у конкурсі можуть взяти благодійні організації та громадські об’єднання, які офіційно зареєстровані в Україні не менше одного року тому та мають досвід реалізації проєктів у зазначеному напрямі.

Максимальна сума співфінансування становить 70 тисяч доларів.

Організатори виділяють такі основні цілі конкурсу:

  1. Посилення спроможності населення протистояти дезінформації та розвиток навичок цифрової грамотності (кампанії з підвищення обізнаності, навчання для журналістів тощо).
  2. Підвищення рівня медіаграмотності та протидії дезінформації шляхом проведення базових досліджень, оцінки наявних ініціатив тощо.
  3. Просування цифрової доступності й обізнаності з цього питання.

Концепції проєктних пропозицій необхідно надіслати електронною поштою на адресу: grants.ua@undp.org із темою листа: «Залучення громадянського суспільства до протидії дезінформації та розвитку медіаграмотності в умовах війни».

Кінцевого терміну подання концепцій проєктних пропозицій немає. Натомість заявки прийматимуться на постійній основі та розглядатимуться раз на місяць. 

Перший раунд концепцій має бути подано не пізніше 5 червня 2023 року.

Раніше ми повідомляли, що в Україні стартує програма грантів для малих та середніх жіночих та сімейних підприємств.

МІТКИ