Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Для українців у Гданську запрацював віртуальний адміністратор ЦНАПу

3 Червня 2023, 15:24

Українці, які тимчасово проживають у польському Гданську, можуть отримати послуги ЦНАПу через віртуального адміністратора, йдеться на сайті Львівської міської ради. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Мінренітеграції.

Відновити втрачені документи, вирішити майнові питання на території України або замовити різноманітні довідки відтепер можна дистанційно, зв’язавшись із ЦНАПом через онлайн-дзвінок.

Замовити послугу можна з понеділка до п’ятниці з 08:00 до 16:00, зателефонувавши за номером: 500 218 337.

Після реєстрації запиту працівник інфолінії домовиться про консультацію з посадовою особою ЦНАПу та призначить заявнику час і дату консультації.

У зазначений час заявник має прибути за адресою: ul. Karmelicka 1, Gdańsk 80-851 для безпосередньої онлайн-консультації з посадовою особою ЦНАПу. Такий контакт відбуватиметься двічі на тиждень: у середу з 14:00 до 18:00 та четвер з 10:00 до 14:00.

Послуга стала доступною після підписання меморандуму між Fundacja Gdanska та департаментом адміністративних послуг Львівської міської ради в межах реалізації проєкту «Віртуальний адміністратор ЦНАП» для українців.

Раніше ми розповідали, як подати скаргу до польського Омбудсмена, якщо права українця в Польщі порушені.