Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Великій Британії українські військові проходять курс з поводження з полоненими

3 Червня 2023, 14:11

У Великій Британії українські військові вивчають міжнародне гуманітарне право, зокрема правила поводження з військовополоненими. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Генеральний штаб Збройних Сил України.

У рамках багатонаціональної навчальної операції «Інтерфлекс» військовослужбовці Збройних Сил України отримують базову загальновійськову підготовку в Великій Британії. Під час цих навчань вони не лише вдосконалюють свої знання з тактики, медицини та вогневої підготовки, але й поглиблюють своє розуміння міжнародного гуманітарного права, зокрема правил збройних конфліктів.

Міністерство оборони Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії наголошує, що гуманітарне право є невід’ємною частиною навчання українських військовослужбовців у Великій Британії, оскільки воно регулює збройні конфлікти. Це дозволяє новобранцям підготуватися до бойових дій на передовій.

Під час занять проводиться глибоке ознайомлення з принципами Міжнародного гуманітарного права, а також з правилами поводження з військовополоненими та затриманими. Генштаб підкреслює, що Збройні Сили України безумовно, систематично та повністю дотримуються норм Міжнародного гуманітарного права у протидії несправедливій, незаконній та агресивній війні росії проти України.

Відзначається, що безумовне дотримання норм і принципів Міжнародного гуманітарного права відрізняє Збройні Сили України від російської армії і забезпечує міжнародну підтримку для України.

Раніше ми повідомляли, що Велика Британія передала мобільний шпиталь для військових ЗСУ.

Фото: Генштаб ЗСУ