Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Вмотивований кадровий резерв буде головною рушійною силою реінтеграції наших територій – Ірина Верещук

2 Червня 2023, 15:13

На нараді під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук обговорювали питання кадрів для деокупованих територій. Зокрема, для освітньої та медичної галузей. Також обговорили кадровий резерв працівників для держустанов.

Про це повідомляли РеІнформ із посиланням на Мінреінтеграції.

Учасники радилися щодо технічної можливості запровадження обліку вчителів і медиків на базі вже існуючих інформаційних систем МОН і МОЗ. За дорученням Віцепрем’єрки ці відомства, а також Мінцифри та Нацагентство з питань держслужби напередодні обговорили спільні підходи до вирішення цього питання.

Ірина Верещук наголосила на необхідності визначитися з вишами, які пріоритетно готуватимуть кадровий резерв. А також зауважила, що першочергово потрібно орієнтуватися на керівні кадри, оскільки саме в цій ланці очікується найбільша потреба.

Також присутні порушили питання володіння кримськотатарською мовою. Ірина Верещук доручила учасникам наради опрацювати пропозиції щодо цього від усіх зацікавлених відомств.

«Ще одне наше завдання – підготувати мотиваційну програму для наших вчителів, лікарів і всіх, хто поїде працювати на деокуповані території. Ці люди мають відчути підтримку від держави. В тому числі фінансову. Таку позицію підтримують Президент і Прем’єр-міністр. Бо мотивований кадровий резерв буде головною рушійною силою реінтеграції наших територій», – резюмувала посадовиця.