Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Трьох осіб затримано за сприяння в укладенні договорів з Укрзалізницею

27 Травня 2023, 19:45

НАБУ і САП викрили схему отримання неправомірної вигоди посадовцем Укрзалізниці за сприяння в укладенні договорів з «потрібними постачальниками» для потреб залізниці. За свої «послуги» він отримав новий автомобіль Toyota Camry, придбаний в автосалоні за 1,55 млн гривень. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на НАБУ.

Пресслужба агентства повідомила, що 22 травня 2023 року НАБУ і САП було затримано двох учасників групи, яка надавала неправомірну вигоду посадовцю. Наступного дня затримали заступника директора філії «ЦЗВ» АТ «Укрзалізниця».

Також детективи відшукали автомобіль, предмет неправомірної вигоди, в одному з населених пунктів Львівської області. Автівку вилучили з метою забезпечення збереження речового доказу та вирішення питання про спеціальну конфіскацію.

Цього ж дня затриманим повідомили про підозру за ч. 4 ст. 368, ч. 3 ст. 369, ч. 1, ч. 2 ст. 209 КК України.

«За даними слідства, у квітні-травні 2023 року заступник директора філії «ЦЗВ» АТ «Укрзалізниця» отримав автівку Toyota Camry. За такий «подарунок» він сприяв в укладенні контрактів з потрібними «постачальниками», а також діяв в їх інтересах під час виконання контрактів і проведення оплати», – зазначили в агентстві.

Наразі НАБУ і САП вживають заходів для встановлення усіх можливих учасників злочину.

Нагадаємо, що днями «на гарячому» було викрито адвоката з Дніпра.

Фото: Depositphotos