Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Нарешті вдома

27 Травня 2023, 18:39

Цього разу від окупантів вдалося забрати 17-річного В’ячеслава. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Мінреінтеграції.

Хлопець зростав без батьків. Навчався у Маріуполі. Окупанти депортували його до Шахтарська, що в Донецькій області. Втім, сильний духом і кмітливий хлопчина знайшов спосіб дати про себе знати. Далі було багато кропіткої роботи волонтерів і державних органів. А сьогодні В’ячеслав вже прибув до Києва.

Мінреінтеграції висловлює щиру вдячність усім, хто долучився до повернення дитини. Зокрема, Міністерству закордонних справ України, Службі у справах дітей Деснянського району м. Києва, головному спеціалісту відділу опіки/піклування, усиновлення та сімейних форм виховання Аліні Долженко, програмному директору «СОС Дитячі Містечка Україна» Дар’ї Касьяновій, а також «Українській мережі за права дитини».

Нагадуємо, якщо ви стали свідком незаконного переміщення дітей на тимчасово окуповану територію або територію рф, обов’язково повідомте про це профільному фахівцю Мінреінтеграції Наталії Ємець за телефоном: (050) 562-03-13. Також можна зателефонувати на гарячу лінію Національного інформаційного бюро 16-48.

Раніше ми розповідали, що українські діти у Польщі отримали свої перші паспорти громадянина України.