Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У польському Гданську українці можуть вирішувати онлайн офіційні справи

27 Травня 2023, 13:48

Громадяни України, які перебувають у Гданську, зможуть вирішувати різні офіційні справи на батьківщині, підключившись онлайн до чиновників зі Львова. Про це РеІнформ повідомляє з пoсиланням на gdansk.pl.

Послугу так званого віртуального адміністратора почали надавати в пункті «Gdańsk Pomaga Ukrainie» (вул. Karmelickа 1). Це стало можливо завдяки співпраці між Fundacjа Gdańskа та Департаментом адміністративних послуг Львівської міської ради.

Посадовці в Україні надаватимуть консультації в оформленні й онлайн-подачі документів з понад 500 різних питань. Серед них – оформлення паспорта в Україні, питання, пов’язані з нерухомістю, дитячі виплати, отримання втрачених документів тощо.

Як це працює: спершу потрібно зателефонувати на номер 500-218-337 з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 16.00. Далі працівник інфолінії домовиться про консультацію громадянина України з посадовою особою українського ЦНАПу, вказавши місто, якого стосується справа, та тип справи, що розглядається.

Запланована консультація відбуватиметься в режимі онлайн з приміщення пункту «Gdańsk Pomaga Ukrainie». Заявник, зможе зв’язатися з посадовою особою з конкретного міста України.

Нагадаємо, де громадяни України в Польщі можуть отримати допомогу.

Фото: Depositphotos