Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Важлива умова для післявоєнної відбудови країни – системна та ефективна боротьба з корупцією

27 Травня 2023, 12:13

Після перемоги на відбудову України будуть спрямовані значні кошти міжнародної допомоги та інвестиції. Тому кожен інвестор має бути впевнений, що його права захищені так само, як і в усіх цивілізованих країнах. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на НАБУ.

Як заявив директор Національного антикорупційного бюро Семен Кривонос під час свого виступу на українській панелі Глобального антикорупційного форуму ОЕСР 2023 в Парижі, інвестори мають бути впевнені у захисті їхніх прав та свобод і розраховувати на ті правила, які працюють в усьому цивілізованому світі. Однією зі складових для учасників післявоєнної відбудови України є системна та ефективна боротьба з корупцією.

Очільник НАБУ додав, що для цього агентства потребують збільшення інституційних спроможностей, у тому числі розширення штату працівників, задіяних безпосередньо в слідчому процесі.

«Нещодавнє викриття на хабарі голови Верховного Суду свідчить про те, що в Україні побудована незалежна та ефективна антикорупційна структура, здатна притягати до відповідальності будь-якого топ-посадовця», – резюмував Семен Кривонос.

Нагадаємо, НАЗК і РЕБ України співпрацюватимуть для посилення санкційної політики.

Фото: НАБУ