Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Жителі Херсонщини продовжують отримувати гуманітарну допомогу від благодійників

26 Травня 2023, 7:59

На Херсонщині благодійники продовжують надавати гуманітарну допомогу жителям області. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Херсонську обласну державну адміністрацію у Facebook.

У селі Благодатне понад 100 мешканців отримали медичну допомогу лікарів, ліки й окуляри.

Крім того, для дітей Благодатного й Киселівки волонтери БО «Благодійний фонд «Провайдер» проводили майстер-класи, розважальні ігри та дарували подарунки. Усе це стало можливим за сприяння пастора Сергія Дейнекіна.

«До Бериславського району доставили генератори GEM HGBF від Global Empowerment Mission Ukraine.Продуктові набори та засоби гігієни від Nova Ukraine отримали жителі села Клапаї. Партнером виступив міжнародний волонтерський центр #4UA», – розповіли у ХОДА.

Волонтери Мальтійської служби допомоги м. Івано-Франківськ знову відвідали Херсонщину. Цього разу вони доставили необхідні продуктові набори для благодійної кухні у Зеленівці.

Також 3240 пляшок питної води від «СТС груп» отримали мешканці Олександрівки. Від ФОП «Колесник» жителі Музиківської громади отримали 11 664 банки консерви.

Раніше ми повідомляли, що жителі звільненої Херсонщини продовжують отримувати продукти харчування від World Central Kitchen.

Фото: ХОДА