Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Де бахмутяни-переселенці можуть отримати допомогу?

24 Травня 2023, 14:11

Тисячі бахмутян через повномасштабне вторгнення втратили свої оселі та стали внутрішніми переселенцями. Для допомоги та підтримки за ініціативи Бахмутської міської ради у декількох містах України було відкрито осередки підтримки бахмутян-переселенців під назвою «З Бахмутом у серці». Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на сайт політичної партії «Слуга Народу».

Зазначається, що станом на сьогодні такі центри вже працюють у Дніпрі, Одесі, Києві, Харкові, Полтаві, Кривому Розі, Жовтих Водах і Костянтинівці. Загалом допомогою в них охоплено близько 50 тисяч містян.

У них бахмутяни не тільки отримують гуманітарну, психологічну, юридичну допомогу, а й беруть участь у заходах для дорослих і дітей, спілкуються та підтримують одне одного.

Крім того, тут люди можуть отримати продукти харчування, а також непродовольчі товари (матраци, ковдри, пледи, подушки, постільну білизну, рушники, термоси, ліхтарі, набори посуду, засоби гігієни тощо). Також наявне дитяче харчування та речі.

Адреси осередків і графік їх роботи:

  • Центр підтримки бахмутян у м. Київ та Київській області

Адреса: Київ, вул. Левка Лук’яненка, 14б. Працює з понеділка до п’ятниці з 10:00 до 15:00. У вихідні дні для малечі проводяться розважальні та спортивні заходи. Телефон для звʼязку: (066) 618-52-17.

  • Центр підтримки бахмутян у м. Дніпро та Дніпропетровській області «З Бахмутом у серці»

Адреса: м. Дніпро, Чечелівський район, вул. Макарова, 1-Б. Центр працює з понеділка до п’ятниці з 09:00 до 16:00, у суботу – з 10:00 до 14:00. У суботу та неділю проводяться різноманітні розважальні заходи.

  • Осередок підтримки бахмутян у м. Полтава та Полтавській області «З Бахмутом у серці

Наразі погоджено тимчасове місце для організації видачі допомоги на базі Полтавського національного педагогічного університету. Робота щодо пошуку постійного місця дислокації для осередку триває. Інформування мешканців щодо діяльності осередку здійснюється через цю телеграм-спільноту.

  • Осередок підтримки бахмутян у м. Харків та Харківській області «З Бахмутом у серці»

Адреса: м. Харків, вул. Лермонтовська, 9. Працює з понеділка до п’ятниці з 09:00 до 16:00. Докладну інформацію можна дізнатися тут.

  • Осередок підтримки бахмутян у м. Жовті Води Дніпропетровської області «З Бахмутом у серці»

Адреса: Дніпропетровська область, Кам’янський район, м. Жовті Води, бул. Свободи, 56. Осередок підтримки працює з понеділка до п’ятниці з 10:00 до 14:00. Інформування жителів здійснюється через цю телеграм-спільноту.

  • Осередок підтримки бахмутян у м. Кривий Ріг Дніпропетровської області «З Бахмутом у серці»

Адреса: Дніпропетровська область, Саксаганський район, м. Кривий Ріг, вул. Космонавтів, 3. Графік роботи: понеділок-субота з 10:00 до 16:00. У вихідні дні для дітей проводяться розважальні й освітні заходи. Телефон для звʼязку: (099) 428-96-44. Більше інформації тут.

Раніше ми розповідали, що у Дніпрі переселенці з Бахмутського району отримали допомогу від БФ «Східноукраїнська діаспора».