Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

В Одесі відкрили міжнародний культурний центр

21 Травня 2023, 16:33

В Одесі відкрили міжнародний культурний центр «Юніон», який поєднує в собі картинні галереї, концертну залу, конференц-залу й інші культурні простори. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Укрінформ.

Першим публічним заходом у «Юніоні» стало проведення урочистостей з нагоди Дня Європи. Захід відвідав один із найактивніших лобістів допомоги Україні у Вашингтоні, колишній спецпредставник Держдепу США з питань України Курт Волкер.

«Україна – одна з найрозвинутіших і найспроможніших країн, яка захищає себе. Я вважаю, що коли завершиться цей конфлікт, то Україна займе своє місце в НАТО. Україна має тісні зв’язки із США та західною Європою. Через цю війну ми побачили, що можемо жити без Росії, ми побачили, що ідеологія Путіна є ідеологією геноциду, фашизму й імперіалізму, вона не прийнятна для нас. Путін хоче зруйнувати все, що робить Україну Україною, це і є геноцид. На початку війни ми вважали, що Росія поглине Україну, адже у них була дуже сильна армія. Їм не вдалося цього зробити, і зараз Росія програє. Я вірю, що Україна приєднається як до ЄС, так і до НАТО. Після війни Україна буде стрімко розвиватися і стане прикладом розвитку. За декілька років вона стане розвиненою інноваційною країною, вона стане зіркою Європи», – наголосив Курт Волкер.

Нагадаємо, що у Національному музеї історії України відкрилася виставка, присвячена переселенцям із Маріуполя.

МІТКИ