Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Полтаві триває прийом документів від переселенців на проживання в модульному містечку

19 Травня 2023, 15:15

Полтавський центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат продовжує збирати заяви від ВПО щодо проживання у модульному містечку. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на інтернет-видання «Полтавщина».

Зазначається, що воно розташоване на території КП «Обласний заклад з надання психіатричної допомоги Полтавської обласної ради» на вулиці Медичній, 1.

Подати заявку можуть переселенці:

  • які перемістилися з ТОТ або територій, на яких ведуться (велися) бойові дії;
  • житло яких зруйноване або непридатне для проживання внаслідок пошкодження. А також ті, хто подав заявку на відшкодування відповідних витрат, або за умови документального підтвердження від органів місцевого самоврядування.

Для розміщення в модульному містечку необхідно проживати в межах Полтавської міської територіальної громади та мати статус ВПО. Також потрібно подати заяву з таким пакетом документів:

  • заява встановленого зразка (заповнюється під час подання документів);
  • копія паспорта й ідентифікаційного коду;
  • копія довідки ВПО про взяття на облік в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб;
  • копії документів, виданих органами державної реєстрації актів цивільного стану або судом, що підтверджують родинні відносини заявника і всіх членів його сім’ї (свідоцтво про народження чи шлюб, посвідчення опікуна або піклувальника тощо);
  • копії документів, що підтверджують пріоритетність на розміщення в містечку: багатодітна сім’я; вагітні жінки; особи з-поміж тих, житло яких було зруйновано або стало непридатним для проживання внаслідок збройної агресії рф тощо.

 Куди звертатись і подавати документи?

Прийом документів здійснює Центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат у Полтавській області за адресою: м. Полтава, вул. Ціолковського, 47, кім. 115.

Зробити це можна з понеділка до четверга з 08:00 до 17:00 та в п’ятницю з 08:00 до 16:00. Телефон для довідок: (0532) 68-12-61

Нагадаємо, нещодавно на Полтавщині запрацював Всеукраїнський пункт об’єднання для переселенців.

Фото: poltava.to