Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Польща збільшить розмір допомоги на дитину за програмою «500+»

18 Травня 2023, 14:20

З наступного року шукачі прихистку у Польщі зможуть отримувати допомогу на дитину в розмірі до 800 злотих на місяць. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на polsatnews.pl.

Як оголосив голова правлячої партії «Право і справедливість» Ярослав Качинський, допомога «500+» стане «800+» вже з наступного року.

З 1 січня 2024 року розмір допомоги на дитину зросте на 300 злотих. При цьому програма залишиться під старою назвою. Умови для отримання виплат не зміняться. Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький підтвердив, що Уряд розгляне ці пропозиції вже на наступному засіданні.

Щоб оформити допомогу на дитину, українцям можна подати заявку в ZUS за допомогою сайту PUE ZUS (чи мобільного додатку mZUS), порталу Emp@tia чи банківських сервісів.

До заяви необхідно додати документ, що підтверджує законне проживання на території країни. Це може бути, наприклад, карта побиту з позначкою «доступ до ринку праці», наявність PESEL із позначкою UKR, посвідка на постійне проживання або рішення про надання статусу біженця.

Нагадаємо, нещодавно у Польщі відкрили медцентр для обслуговування українських шукачів притулку.

Фото: Depositphotos