Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Британець проїхав на велосипеді з Лондона до Львова, щоб зібрати кошти на розмінування України

18 Травня 2023, 10:42

Британець Том Хашемі здійснив велосипедну подорож з Лондона до Львова, в межах якої зібрав понад 21 тисячу фунтів на розмінування території України. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Львівську міську раду.

Зазначається, що днями чоловік приїхав до міста, подолавши за два тижні близько 2000 кілометрів Європою. Першочерговою метою цієї поїздки став збір коштів на фандрайзинговій платформі для розмінування української території.

Британця дуже вразило те, що від нерозірваних мін і снарядів через необережність та цікавість найчастіше потерпають діти. Маючи 5-річного сина, ця проблема його особливо зачепила, тому Том вирішив допомогти Україні.

«Це був нелегкий шлях, але я радий, що все вдалося. Щасливий знову приїхати до красивого Львова. Сподіваюся, що нам вдасться зміцнити зв’язки між Львовом і Лондоном», – зазначив чоловік.

Крім того, Том зустрівся з міським головою Львова Андрієм Садовим і передав йому листи від члена парламенту Рочдейла та депутатів британського Уряду зі словами підтримки.

Нагадаємо, що українські розробники створили безпілотний комплекс для розмінування полів.