Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

За рік поліція отримала понад 360 повідомлень про замінування об’єктів на Київщині

17 Травня 2023, 9:48

З 1 квітня 2022 року поліція отримала 362 повідомлення про замінування об’єктів на території Київської області, повідомляє РеІнформ з посиланням на слова начальника Головного управління Національної поліції в Київській області Андрія Нєбитова в інтерв’ю Укрінформу.

Зазначається, що 233 повідомлення надійшли електронною поштою, решта – телефоном. Більшість надходить із тимчасово окупованих територій України або з російської федерації.

«Мета – налякати суспільство, посіяти паніку, розхитати правоохоронну систему і знизити пильність громадян щодо реагування на ці повідомлення. Ми це спостерігали і у 2021, і у 2022, і у 2023 роках. Але все одно продовжуємо реагувати на всі виклики й ефективно відпрацьовувати кожен із них, навіть розуміючи, що, найімовірніше, вони хибні», – зауважив начальник обласної поліції.

Наразі вибухотехніки поліції Київщини розмінували майже 70 гектарів критих приміщень і приблизно 1,8 тисячі гектарів відкритої місцевості.

Над знешкодженням вибухівки в області працюють спеціалісти столичної поліції, зведені загони представників різних регіональних управлінь НПУ, працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій, а також долучалися польські вибухотехніки.

Крім того, поліція Київської області зараз допомагає розміновувати території Херсонської й Харківської областей.

Нагадаємо, що в Україні планують створити сучасний центр підготовки саперів.