Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Активи депутата міськради Дніпропетровщини на понад 2 мільйони гривень визнали необґрунтованими

16 Травня 2023, 14:34

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) заявила позов про визнання необґрунтованими активів на понад 2 млн гривень, що належать депутату міської ради Дніпропетровщини. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на САП у Facebook.

Днями прокурором заявлено позов до Вищого антикорупційного суду про визнання необґрунтованими активів на суму 2,25 млн гривень і стягнення їх у дохід держави (цивільна конфіскація). Вони належать депутату однієї з місцевих рад Дніпропетровщини, який одночасно є секретарем міської ради.

«На підставі матеріалів НАЗК і доказів, самостійно отриманих прокурором у встановленому законом порядку, встановлено, що депутат міськради набув у власність необґрунтовані активи: житловий будинок і земельну ділянку під ним, що розташовані у місті Дніпро, загальною вартістю 2,9 млн гривень. Під час аналізу майнового стану та доходів з’ясовано, що частина грошових коштів, необхідних для набуття цих активів, у розмірі 2,25 млн гривень не могла бути набута за рахунок законних доходів», – зазначили у САП.

Раніше ми розповідали, що НАБУ і САП підозрюють трьох осіб у махінаціях із добривами на значну суму.

Фото: Depositphotos