Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У МОН затвердили перелік населених пунктів для проведення НМТ

17 Травня 2022, 16:39

В Україні затвердили перелік населених пунктів, де буде сформовано мережу тимчасових екзаменаційних центрів для проведення національного мультипредметного тесту (НМТ). Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Міністерство освіти і науки України.

Зазначається, що тестування проходитиме у 20 областях та м. Києві. Наразі немає можливості провести НМТ у Донецькій, Луганській, Харківській, Херсонській областях та АР Крим. Учасники, які не зможуть дістатися до місць проведення основної сесії НМТ, зможуть подати заявки для участі в додатковій або спеціальній сесіях.

З міркувань безпеки назви населених пунктів, де вони відбудуться, не оприлюднюються. Однак учасники на своїх інформаційних сторінках з 20 травня до 7 червня включно матимуть змогу підтвердити бажання взяти участь у НМТ і вибрати з наданого переліку найзручніший для доїзду населений пункт.

Водночас освітнє відомство закликає якнайуважніше поставитися до вибору населеного пункту, адже ця інформація дозволить продовжити роботу з формування мережі тимчасових екзаменаційних центрів.

Нагадаємо, що в Україні затверджено календарний план організації та проведення у 2022 році національного мультипредметного тесту, який цьогоріч замінить ЗНО для вступу до навчальних закладів вищої освіти.