Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

В онлайн-сервісі YouControl тепер також будуть санкційні списки НАЗК

3 Травня 2023, 10:47

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) систематично готує документи для накладення санкцій на фізичних осіб та компанії, які ухвалили рішення співпрацювати з державою-агресором. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на НАЗК.

Такими даними агентство прагне ділитися з якомога більшою кількістю партнерів для ефективнішої роботи. Одним з таких партнерів став онлайн-сервіс YouControl.

«Санкції – це така ж зброя, як танки та літаки. Застосування персональних санкцій для адміністративного колапсу може бути одним з найефективніших інструментів для повного краху режиму москви, – зазначив голова Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков.

Там підкреслили, що ця співпраця є важливою, оскільки списки фізичних та юридичних осіб, що потрапили чи мають всі «шанси» потрапити під санкції з початку війни рф проти України, важливі для належної перевірки контрагентів. Внесення даних НАЗК в базу YouControl дозволить бізнесу бачити деталі про санкції для запобігати ризикам у своїй діяльності.

Відомо, що на цей час база містить 9037 підсанкційних осіб та 16 702 потенційно підсанкційних осіб і регулярно оновлюється.

У НАЗК нагадали, що вони ідентифікують осіб, які причетні до війни, та публікують їхні профайли на порталі «Війна і санкції». Роль агентства в ідентифікації кандидатів на санкції передбачена в Дорожній карті індивідуальних санкцій, розробленій Міжнародною санкційною групою.

Раніше ми розповідали, чи треба декларувати матеріальну допомогу, яку ви отримали від інших країн і міжнародних організацій через війну.

Фото: НАЗК