Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Кадровий резерв вчителів і медиків для деокупованих територій має бути гнучким і професійним

2 Травня 2023, 14:39

Це питання обговорили на нараді під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук. Також йшлося про наповнення реєстру резерву працівників освітньої та медичної сфери для деокупованих територій. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Мінреінтеграції.

Зазначалося, що частина територій, де працюватимуть медики й освітяни, були окуповані ще з 2014 року. Система охорони здоров’я та освіти там працює за застарілими радянськими стандартами. Їх нав’язала окупаційна влада. До прикладу, досі використовується паперовий документообіг, відсутня цифровізація медичних та освітніх процесів тощо.

Водночас на підконтрольній українському Уряду території в обох сферах за цей час відбулися відчутні реформи. Країна дедалі більше стає цифровою. І цей фактор потрібно буде враховувати при підготовці до роботи на новому місці.

«Потрібна професійна гнучка команда. Яка зможе швидко адаптувати всі процеси до загальнодержавного рівня. Всі наші кроки потрібно ретельно продумати. Маємо починати з малого й вирішувати все поступово», – резюмувала Віцепрем’єрка, завершуючи нараду.

Раніше ми повідомляли, що до кадрового резерву Криму увійдуть патріотичні та фахові люди.

Фото: Мінреінтеграції