Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Каннському фестивалі представлять фільм про переселенців з України

30 Квітня 2023, 12:11

На Каннському фестивалі кіно відбудеться прем’єра документального фільму «Звідки куди». Стрічка розповідає про переселенців з України, її зняв польський режисер Мачек Хамела. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на сторінку фільму в Instagram. 

Фільм «Звідки куди» є документальним. Його спільно зняли Польща, Франція й Україна, залучивши до зйомок українську компанію 435 FILMS.

У фільмі йдеться про українських переселенців: дітей, жінок, літніх людей і чоловіків, які були змушені залишити свої домівки після вторгнення росії й поїхати у невідомість. Герої фільму розповідають про свій пережитий досвід в евакуаційному автобусі, за кермом якого був режисер Мачек Хамела.

«Звідки куди» є важливою кінострічкою, яка розповідає про нелегкий шлях українських переселенців і допомагає зберегти пам’ять про цю подію.

«Ми створили ефективну транскордонну мережу волонтерів, які допомагали під час війни, одну з тисяч таких громадських організацій, які виникають між Польщею й Україною. Це свідчення того, як формується дружба перед спільною загрозою зла. Ідея створення цього фільму виникла у дорозі, в евакуаційному автобусі», –наголосив режисер Мачек Хамела.

Для довідки. Каннський фестиваль відбуватиметься з 16 до 27 травня 2023 року.

Раніше ми повідомляли, що журналіст із The New York Times зніме кінострічку про війну в Україні.

Фото: skaddokad_intherearview.film/Instagram