Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Перша леді презентувала курс для реабілітації поранених

24 Квітня 2023, 12:56

Перша леді Олена Зеленська разом з міністром охорони здоров’я Віктором Ляшком і радницею-Уповноваженою Президента України з питань безбарʼєрності Тетяною Ломакіною презентували курс «Базові засади застосування МКФ» для мультидисциплінарних медичних команд. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Урядовий портал.

Для довідки: МКФ – універсальна класифікація показників, повʼязаних зі здоровʼям, та одна з трьох класифікацій, які пропонує для застосування Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ).

«Лікарі отримають найкращі інструменти, практики, знання, доступ до навчання – для того, щоб якнайкраще повертати якість життя тим нашим співвітчизникам, у яких все це хотів відібрати нападник. І тут є не тільки медична, а й важлива соціальна площина. МКФ – це крок до прозорості, антикорупційності. А ще тут є і площина психологічна – правильне визначення та реабілітація повертають людям не тільки фізичні можливості, а й віру в них і у життя. Так, наше суспільство змінилося. Воно не буде таким як раніше. Але воно може бути кращим, якщо ми створимо для всіх, кого поранила війна, гідні умови, гідне ставлення, гідні можливості», – наголосила Олена Зеленська.

Раніше ми розповідали, що львівська лікарня отримала від Олени Зеленської обладнання на понад 45 мільйонів гривень.

Фото: president.gov.ua