Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Дві українки потрапили до списку 100 найвпливовіших людей світу за версією журналу Tіме

17 Квітня 2023, 15:56

Американський журнал Time представив щорічний список 100 найвпливовіших людей планети. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на сайт видання.

До списку найвпливовіших людей світу у 2023 році за версією американського журналу Time потрапили Перша леді України Олена Зеленська і правозахисниця та лауреатка Нобелівської премії Олександра Матвійчук.

Зеленська своєю чергою очолила цю категорію. Статтю про неї написала Перша леді США Джилл Байден.

«Автор, яка працювала за кадром, вона ніколи не просила уваги. Мати двох дітей, вона ніколи не хотіла стати серцем національної війни. Олена Зеленська не очікувала, що стане воїном народу України, але із самовідданою мужністю відповіла на цей виклик», – так описала Першу леді України дружина Джо Байдена.

Статтю про Матвійчук написала колишня держсекретар США Гілларі Клінтон.

«Робота, яку роблять Олександра та її організація, така актуальна і важлива. Документуючи звірства Росії, вона доводить, що жінки – не просто жертви війни, вони можуть бути провідниками миру і справедливості», – зазначила Клінтон.

Раніше ми повідомляли, що за ініціативи Олени Зеленської була створена Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?».

Фото: Time