Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Скільки коштів можуть зняти українці в банкоматах найпопулярніших банків Польщі

17 Квітня 2023, 8:58

Українцям, які перебувають у Польщі, розповіли, яку суму можна зняти з банкоматів. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Visit.Ukraine.

PEKAO 

Денний ліміт на зняття готівки – 1 тисяча злотих. Протягом місяця можна зняти не більше 5 тисяч злотих. За бажанням клієнта денний ліміт можна збільшити до 3 тисяч злотих.

MBANK 

Ліміт готівки у банкоматі сягає 10 тисяч злотих. Це максимальна межа, яку не можна збільшити. Під час однієї операції можна зняти не більше 4 тисяч злотих.

SANTANDER 

Добовий ліміт зняття коливається у межах від 2 до 15 тисяч злотих. При цьому максимальна кількість транзакцій на день не може перевищувати 10 тисяч.

PKO BP 

Клієнти, які виводять готівку через систему мобільних платежів BLIK, можуть зняти від 3 до 20 тисяч злотих після встановлення відповідного ліміту.

MILLENIUM 

Денний ліміт на зняття готівки становить від 2 до 20 тисяч злотих.

EURONET 

Наразі мережа має єдиний ліміт на зняття готівки у розмірі 800 злотих у всіх банкоматах і депозитних автоматах Euronet Polska за кожну операцію з картки, безконтактну транзакцію і транзакцію BLIK.

ALIOR BANK 

Після попереднього узгодження ліміту з банком можна зняти до 25 тисяч злотих. Для власників картки World Elite – до 50 тисяч злотих.

CREDIT AGRICOLE 

Банк не встановлює верхнього ліміту – клієнт сам встановлює місячний і денний ліміти, але зняття через систему мобільних платежів BLIK можливе не більше ніж на 5 тисяч злотих.

ING 

Ліміт становить 10 тисяч злотих.

Нагадаємо, що у Краматорську ПриватБанк змінив графік роботи.

Фото: Depositphotos