Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Маріупольцям, які відновлюються на Буковині, продовжують надавати всебічну підтримку

16 Травня 2022, 18:40

Завдяки сприянню Віцепрем’єр-міністра – міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук наразі на Буковині на реабілітації перебуває 65 маріупольців, яких евакуювали з «Азовсталі». Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Маріупольці відновлюють тут своє фізичне й ментальне здоров’я. Також відповідні фахівці допомагають містянам з оформленням різноманітних документів.

Так, другій групі евакуйованих, яка нещодавно прибула на Буковину, представники місцевих органів виконавчої влади допомогли з оперативним оформленням заявки на грошову держдопомогу, довідок ВПО, медичних і освітніх послуг та інших важливих документів.

Також маріупольці змогли проконсультуватися з питань організації навчального процесу для учнівської молоді.

Натомість, у Мінреінтеграції роблять усе можливе, аби ці люди могли у спокої та комфорті відновитись після понад двох місяців блокадного життя.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, Віцепрем’єр-міністр України Ірина Верещук під час включення в прямий ефір італійського телебачення LA7 TV наголосила: війна з рф триватиме до тих пір, поки в України не буде достатньо зброї, щоб дати відсіч агресору. Лише спільні зусилля міжнародної спільноти та України зупинять росію.