Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

В Україні збільшили допомогу на оздоровлення та відпочинок дітей

14 Квітня 2023, 13:22

Цьогоріч допомогу на оздоровлення та відпочинок дітей збільшили до 14 тисяч гривень. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на слова міністра соціальної політики Оксани Жолнович в ефірі загальнонаціонального марафону «Єдині новини», пише Укрінформ. 

«На цей сезон ми переформатували допомогу на оздоровлення та відпочинок дітей. По-перше, збільшили її розмір. Цього року сума становить 5 прожиткових мінімумів, це близько 14 000 гривень», – поінформувала міністр.

Крім того, батьки матимуть змогу самостійно обрати кількість днів для відпочинку дитини в межах виділеної суми. Це може бути дорожча путівка на меншу кількість днів або дешевша путівка, проте на більшу кількість днів відпочинку.

Зазначається, що цього року оздоровитися зможуть близько 3 тисяч дітей з інвалідністю або із багатодітних родин, що мешкають у прифронтових зонах.

«У нас є списки всіх таких родин. Кожній із них або через застосунок Дія, або через смс-повідомлення, або на електронну пошту буде надіслана інформація про те, що вони мають право на таке оздоровлення. Від них вимагається тільки відкрити у ПриватБанку спеціальний рахунок, на який будуть зараховані кошти», – зазначила Жолнович.

Нагадаємо, що в Карпатах стартує реалібілітаційний табір для дітей із психологічними травмами.

Фото ілюстративне: weukraine.tv