Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Як працюють заклади освіти в умовах воєнного стану

16 Травня 2022, 14:57

За даними департаментів освіти і науки обласних військових адміністрацій, усі заклади загальної середньої освіти (ЗЗСО) 15-ти областей України продовжують освітній процес за дистанційною формою. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Телеграм Міністерства освіти та науки України.

У 5-ти областях освітній процес триває дистанційно, частково змішано та очно. Ще у 5-ти – в дистанційній або змішаній формі, частково канікули або призупинено.

Станом на 11 травня 2022 року освітній процес триває в понад 12,5 тис. закладах загальної середньої освіти, навчання продовжують понад 3,6 млн учнів. Кількість тимчасово внутрішньо переміщених дітей, які долучилися до навчання з інших областей, сягає майже 92,5 тис. осіб.

Також станом на 11 травня 2022 року майже 280 шкіл завершили навчання. Близько 200 тис. дітей закінчили 2021-2022 навчальний рік.

Щодо закладів дошкільної освіти

У 16-ти областях України частина садочків використовують елементи дистанційного навчання в роботі з вихованцями та батьками, інші працюють у змішаному або звичному форматі.

У 4-х областях деякі садочки використовують елементи дистанційного навчання в роботі з вихованцями та батьками, інші ЗДО створили чергові групи або продовжили змішаний чи очний формат навчання.

У решті областей освітній процес наразі не відбувається.

Понад 4 тис. закладів дошкільної освіти здійснюють навчальний процес. Понад 3,5 тис. внутрішньо переміщених дітей навчаються у садочках.