Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Новій Зеландії запустили спеціальну програму для біженців з України

16 Травня 2022, 13:48

Влада Нової Зеландії ініціювала спеціальну візу 2022 року для українських біженців «The 2022 Special Ukraine Visa», що дозволяє новозеландцям українського походження привезти до країни членів своїх сімей, які перебувають в Україні. Заяви на отримання спецвізи 2022-го для українців приймають упродовж 12 місяців, починаючи з 15 березня цього року.

Успішні заявники отримають дворічну візу з правом на роботу й освіту для дітей. Після одержання візи члени родини матимуть дев’ять місяців на переїзд у Нову Зеландію. Ця програма стосується батьків, бабусь та дідусів, дорослих братів і сестер, а також дорослих дітей та їх найближчих родичів.
Кожен з них може бути включений до заяви на отримання візи своїх цивільних чи офіційних дружин і чоловіків, а також дітей, які перебувають під їхньою опікою.

Новозеландці українського походження зможуть спонсорувати членів своїх сімей в Україні для подання заяви на отримання нової тимчасової візи для безперешкодного перебування в Новій Зеландії.

Щоб набути право спонсора, для українця необхідно:

  • проживати у Новій Зеландії на постійній основі;
  • бути громадянином Нової Зеландії або власником чинної візи категорії резидента;
  • бути народженим в Україні, чи мати українське громадянство в минулому (або мати дозвіл на проживання в Україні) й підходити за параметрами як спонсора для тимчасової візи.

Подати заявку можна за допомогою форми імміграційної служби Нової Зеландії.

В’їзд із тваринами дозволено. Але з перших днів перебування в Новій Зеландії слід виконати низку умов.