Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Сім’ям з дітьми тепер заборонено в’їжджати в низку населених пунктів Херсонської області

8 Квітня 2023, 15:05

У зв’язку з обстрілами, що здійснюють російські окупанти, сім’ї з дітьми не зможуть відвідувати певний перелік населених пунктів Херсонщини. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на допис очільника Херсонської ОВА Олександра Прокудіна в Telegram.

За його словами, наразі можна спостерігати тенденцію повернення сімей до своїх домівок. Однак багато з них повертаються до районів, де тривають активні бойові дії й звідки дітей раніше евакуювали.

У зв’язку з цим влада регіону вирішила заборонити в’їзд сімей з дітьми до кількох населених пунктів, зокрема до Кизомису, Велетенського, Берегового, Янтарного, Дніпровського, Білозерки, Приозерного, Комишан, Зимівника, Антонівки, Придніпровського, Садового, Микільського, Понятівки, Токарівки, Новотягинки, Іванівки, Тягинки, Львова, Ольгівки, Бургунки, Миколаївки.

Крім того, сім’ям буде заборонено в’їжджати до Одрадокам’янки, Козацького, Веселого, Берислава, Новоберислава, Зміївки, Червоного Маяка, Новокаїрів, Республіканця, Милового, Качкарівки, Саблуківки, Дудчан, Гаврилівки, Михайлівки, Золотої Балки й Осокорівки.

Раніше ми повідомляли, що на Донеччині у 21 населеному пункті оголошено примусову евакуацію дітей.

Фото: Depositphotos