Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

«Повернись живим» розгортає 8 навчально-тренувальних комплексів із тактичної медицини

8 Квітня 2023, 12:13

Фонд «Повернись живим» та ІТ-компанія Ciklum розгортають 8 мобільних навчально-тренувальних комплексів із тактичної медицини на опорних полігонах на півночі, півдні, сході та заході України. Кожен із них мають повністю забезпечити обладнанням, розхідними матеріалами та спеціалізованим майном, повідомляє РеІнформ з посиланням на пресслужбу Фонду.

Навчально-тренувальні комплекси розгортають, щоб підготувати 96 інструкторів, забезпечити умови для навчання приблизно 840 бійців щодня, а також навчити понад 200 тисяч військових надавати домедичну допомогу протягом року.

«Від хвилини до 10 хвилин мають на порятунок побратима бійці у більшості випадків, коли поранених вдається вберегти від загибелі. Головну роль відіграє здатність військових надати допомогу якісно й оперативно. На відео– медики евакуаційного екіпажу рятують на Запоріжжі бійця, побратими якого не зуміли зупинити кровотечу на полі бою. Від смерті чоловіка врятував випадок – медевак зміг дістатися до позицій швидко, мав кров для переливання і здатного його провести фахівця», – зазначили у пресслужбі.

Для реалізації проєкту «Тримаю!» фонд збирає 20,8 мільйона гривень. Зараз вже акумульовано понад 8 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що в одній із громад на Херсонщині прийматимуть медики з Миколаєва.

Фото: Фонд «Повернись живим»