Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Протидія інформаційній пропаганді: корисні сервіси для українців

16 Травня 2022, 11:21

Інформаційна пропаганда стала одним з найнебезпечніших видів зброї, а отже під час війни агресору потрібно протистояти не тільки на фронті, а й через інтеренет та соціальні мережі, повідомляє РеІнформ з посиланням на Міністерство цифрової трансформації.

Щоб ефективно протидіяти ворогу в інформаційній сфері, можна скористатися наступними сервісами:

1. Чатбот UA Anti Spam Bot може автоматично видаляти з Telegram-чатів повідомлення, що містять назви локацій міста, укриттів, а також ключові слова переміщення військ. Його можуть встановити адміністратори Telegram-чатів. Бот активується в момент, коли хтось з учасників чату або групи напише повідомлення, що містить стоп-слово.

2. За допомогою Telegram-бота UkraineDataVerse українці можуть поскаржитися на спекулянтів та шахраїв, які заробляють на війні.

3. Перевіряйте новини з фактчек-ботом Perevir_bot. Завдяки йому можна перевірити новину на правдивість і визначити фейк.

Раніше ми писали, що Центр протидії дезінформації підготував перелік офіційно верифікованих Telegram-каналів державних установ, де можна отримати або перевірити актуальну інформацію.