Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Ворзелі почали відновлення пошкоджених будинків

3 Квітня 2023, 16:32

Днями в мікрорайоні Учгосп, що в селищі Ворзель, розпочались ремонтні роботи з відновлення будинків, які постраждали внаслідок воєнних дій. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук міського голови Бучі Анатолія Федорука.

За його словами, через ворожі обстріли тут зазнали пошкоджень дахи десятків житлових будинків. Тому важливо на кожному з них замінити покрівлі, утеплити горища і встановити блискавкозахист. У ще двох приміщеннях треба підсилювати конструкції, а також змінити всі вікна та двері у під’їздах.

Крім того, місцеві мешканці можуть подати заявку на участь у програмі «ВідновиДІМ» від Фонду енергоефективності. Він надає можливість залучити до 7,2 млн гривень на ремонт у кожному будинку місць загального користування.

«Обов’язкова умова для участі – створення ОСББ місцевими мешканцями будинку. Для Учгоспу це хороше рішення. Розраховую, що місцеві мешканці ним скористаються, а ми зі свого боку будемо максимально сприяти в подачі відповідних заявок на фінансування», – резюмував посадовець.

Нагадаємо, нещодавно на Київщині відкрили Центр надання адміністративних послуг.

Фото: фейсбук Anatolii Fedoruk

МІТКИ