Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Увага: колаборант! СБУ повідомила про підозру в колабораціонізмі організаторці незаконного референдуму в Запорізькій області

31 Березня 2023, 14:25

33-річна жителька села Михайлівки після окупації відкрито підтримала прихід загарбників та охоче пішла з ними на співпрацю.

Вона стала “правою рукою” місцевого гауляйтера В’ячеслава Бедняка, займалася розселенням військовослужбовців рф у Михайлівці, брала участь в організованих окупаційною адміністрацією мітингах.

Також під час підготовки референдуму про приєднання Запоріжжя до рф колаборантка очолила незаконну дільничну комісію, активно агітувала місцевих мешканців до участі у фейковому голосуванні. Для російських пропагандистів вона записала відео, в якому обізвала українців “нацистами”.

Жінці оголосили підозру в колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 ККУ), що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10 до 15 років та з конфіскацією майна або без такої.