Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Ізраїль створює “розумні класи” для українських дітей-біженців у Молдові та Польщі

16 Травня 2022, 9:47

Через війну в Україні близько 700 тис. школярів виїхали за кордон. Для українських учнів міжнародна організація з надання гуманітарної допомоги та ліквідації наслідків стихійних лих, що базується в Ізраїлі, створила «розумні класи» в Молдові, Польщі та інших сусідніх країнах. Про це повідомляє Jewish News Syndicate.

Тут учні 1-12 класів, які змушені були тікати від війни, можуть продовжити навчання зі своїми однокласниками та вчителями, де б ті не знаходилися. SmartAID відкриває розумні класи для дітей-біженців у понад 100 школах Польщі та понад 30 у Молдові. Найближчими тижнями, за словами засновника, організація відкриє ще сотні розумних класів у країнах, що приймають українців.

Класні кімнати оснащені ноутбуками, проекторами, планшетами, навушниками, розумними екранами та технічною підтримкою.

Організація SmartAID також об’єдналась зі Всесвітнім дитячим фондом Молдови та Starlink SpaceX для встановлення та розгортання підрозділів Starlink по всій Молдові у тимчасових притулках, таборах та школах, щоб дати сотням біженців та службі першої допомоги доступ до Інтернету.

Очільник організації додав, що облаштував “розумні класи” в громадських центрах і в школах з розумінням того, що коли українські діти повернуться до своїх домівок, класами будуть користуватися місцеві діти.