Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Увага! Під виглядом грошової допомоги від ООН шахраї викрадають дані банківських карток

14 Травня 2022, 18:09

У соціальній мережі Facebook виявлено фейкову сторінку, що імітує ресурс телеканалу «ТСН», повідомляє РеІнформ з посиланням на пресслужбу Держспецзв’язку.

На сторінці пропонують взяти участь в опитуванні. Для цього потрібно перейти за посиланням та нібито отримати «грошову допомогу в межах соціальної програми ООН». Надалі користувачу буде запропоновано надати персональну інформацію та здійснити додатковий платіж і в результаті – дані платіжної картки буде скомпрометовано.

Щоб шахраї не заволоділи даними вашої банківської картки, Держспецзв’язок застерігає:

  • ніколи не вводьте реквізитів платіжних карток на незнайомих та підозрілих вебсайтах. Налаштуйте контроль руху коштів (підключіть SMS-інформування, встановіть ліміти на операції);
  • якщо дані платіжної картки помилково введено на шахрайському вебсайті, негайно заблокуйте її за допомогою мобільного застосунку, гарячої лінії банку (телефон зазначено на звороті картки) або через інтернет-банкінг;
  • пам’ятайте, що завжди треба дотримуватися основних правил кібергігієни.

Раніше ми писали, що в мережі поширюється повідомлення з посиланням на імітований чат-бот, який веде на фейкову сторінку «ПриватБанку».