Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Нова пошта допомагає релокувати постраждалий від війни бізнес

25 Лютого 2023, 14:13

Компанія «Нова пошта» організувала проєкт підтримки релокованого бізнесу. У межах проєкту Nova Poshta Humanitarian компанія надає до 10 тисяч гривень підприємствам на логістичні потреби при релокації, повідомляє РеІнформ з посиланням на Мінреінтеграції.

Вказані кошти виділяються не готівкою, а через бали в межах програми постійного партнерства центру підтримки підприємців Дія.Бізнес в Ужгороді.

Представники бізнесу можуть витратити нараховані бали на логістичні потреби: транспортування, зберігання, пакування тощо.

Головна вимога – підприємство має бути зареєстрованим у Чернігівській, Сумській, Харківській, Херсонській, Миколаївській, Запорізькій, Донецькій, Луганській, Київській, Одеській областях.

Пріоритет надаватиметься малому та середньому бізнесу, який займається виробництвом життєво необхідних товарів і послуг або надає допомогу для громадян і Збройних Сил України.

Скористатися допомогою можна один раз протягом реалізації проєкту. Відправка можлива з тих областей, де працюють відділення Нової пошти.

Щоб отримати логістичну допомогу, необхідно заповнити онлайн-форму за посиланням.