Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Замість ЗНО – мультидисциплінарний тест: як він проходитиме

14 Травня 2022, 14:45

В Україні затверджено календарний план організації та проведення у 2022 році національного мультипредметного тесту (НМТ), який цьогоріч замінить ЗНО для вступу до навчальних закладів вищої освіти. Повідомляє РеІнформ з посиланням на пресслужбу Міністерства освіти і науки України.

Для участі у НМТ потрібно виконати наступний алгоритм дій:

• З 20 травня до 7 червня на Інформаційній сторінці слід підтвердити своє бажання проходити тестування. Ті випускники, які у визначений період не підтвердять участь у НМТ, не зможуть скласти тестування.

• З 21 червня до 7 липня потрібно обов’язково уточнити своє місце перебування під час проведення основної сесії НМТ.

• Той, хто не мав змоги вчасно створити реєстраційну картку для участі у НМТ, зможе це зробити в електронному кабінеті з 10 до 20 червня, а потім 8 – 12 липня для участі в додатковій сесії тестування.

• Хто не зможе прибути до тимчасових екзаменаційних центрів під час основної сесії, пройдуть тестування під час додаткової або спеціальної сесій. Для цього потрібно подати заявку 1 – 10 серпня – для участі в додатковій сесії, 1–7 вересня – для участі у спеціальній сесії.

• До 12 липня 2022 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх Інформаційних сторінок запрошення-перепустки. Для інших сесій НМТ перепустки оформлять до 12 серпня (додаткова сесія) і 10 вересня (спеціальна сесія).

• Інформацію про результати основної сесії НМТ розміщуватимуть на Інформаційних сторінках до 12 серпня 2022 року, додаткової сесії – до 21 серпня, а спеціальної – до 19 вересня.

Нагадуємо: в Україні презентували «Путівник Всеукраїнською школою онлайн», що допоможе всім охочим зорієнтуватися у використанні платформи ВШО.