Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Деокупація: відновлення – в міста і села повертається зв’язок

14 Травня 2022, 10:15

Телекомунікаційні оператори за сприяння Національного центру оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій (НЦУ) при Держспецзв’язку продовжують відновлювати зруйновану ворожими військами інфраструктуру. Повідомяє РеІнформ з посиланням на Телеграм Держспецзвʼязку.

Завдяки спеціалістам НЦУ були проведені наступні відновлювальні та ремонтні роботи. Зокрема, ремонтні бригади Київстару запустили п’ять додаткових базових станцій у місті Харків. Тривають роботи із відновлення зруйнованих базових станцій у Київській та Чернігівській області. Інженери Vodafone відзвітували, що за попередній тиждень повернули покриття в 10 населених пунктах. На Київщині тепер зі зв’язком Варівськ, Бузова, Луб’янка, Горенка. А на Чернігівщині – Піски, Новий Биків, Нова Басань, Пакуль, Ковпита, Стахорщина. Також у столичному регіоні запрацювали додаткові базові станції у Ірпені, Димері та Гостомелі.

Натомість, фахівці Укртелекому відновили послуги міжміського та міжнародного телефонного зв’язку на Миколаївщині, відремонтувавши перебитий кабель. Усунуті наслідки масштабного пошкодження волоконно-оптичної лінії у місті Буча Київської області. Фахівці замінили понад 115 метрів кабелю. А  укртелекомівці повернули зв’язок абонентам низки населених пунктів у Харківській та Херсонській областях.

Тривають відновлювальні роботи й на інших локаціях. За першої можливості ремонтні бригади готові продовжити ремонтні роботи в Миколаївській області, де їх не вдалося завершити через посилення бойових дій.