Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Переселенці з Херсонщини та Миколаївщини живуть в евакуаційному центрі

4 Лютого 2023, 13:45

В евакуаційному центрі Червоного Хреста у Миколаєві проживають ВПО з Херсонщини та Миколаївщини. Більшості з людей повертатися нікуди. Окупанти зруйнували їхні домівки та знищили села, повідомляє РеІнформ з посиланням на Суспільне Новини.

З 23 березня 2022 року в евакуаційному центрі проживає переселенка з Олександрівки Миколаївської області пані Людмила. Жінка змушена була виїхати через постійні обстріли російських військ. Зараз додому повернутися не може, тому що її будинок згорів від вибухів російських снарядів.

«Ми тиждень сиділи в підвалах. Десь 17 березня вже не було світла, газу, вже почалися «прильоти» до нас у село. Ми пробули там 7 днів, а потім сиділи ввечері з сусідами у льосі. У них там чоловік, жінка й четверо діток, і жінка була вагітна. Це ми просиділи. Вночі там таке було 23 березня, що не витримали. Всю ніч сиділи, вуха закривали й рот відкривали, … дуже гучно було», – згадала жінка.

Заступник начальника Червоного Хреста в Миколаївській області Аркадій Дабагян розповів, що переселенці можуть перебувати у центрі, поки не матимуть змоги повернутися додому. Наразі тут проживають 130 людей.

Нагадаємо, у Чернігові будують двоповерхове модульне містечко для ВПО.

Фото: Суспільне Новини

МІТКИ